2MP CVI камера Dahua HAC-HDW1200EM-A, 3.6mm, IR 30m
Клиенти закупили това, купиха също
Dahua XVR5108HS-4KL-I2 AI DVR
(420,21 лв.)
Най-нови
Hikvision DS-2CD2047G3-LI2UY, ColorVu камера, IR 40m
(555,17 лв.)
8MP IP Hybrid ColorVu камера Hikvision DS-2CD1383G2-LIUF
8MP IP Hybrid ColorVu камера Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF
Ezviz CS-CB3/SP(2K,4GA) – 3MP соларна 4G камера
DahuaT5A-IL-0280B WiFi камера 5MP
Dahua F5D-IL-0280B WiFi камера 5MP
Захранващ блок 12V, 5A CV-PSU-DC120405B
Dahua H5D-5F двойна WiFi камера 2x5MP с нощно виждане 30м
Hikvision DS-2CD1T47G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Hikvision DS-2CD1347G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Hikvision DS-2CD1147G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Кликни тук за още снимки
Поръчай по телефона!
Dahua
Код на продукта:
HAC-HDW1200EM-A
Наличност:
Изчерпан
Кол-во:
Купи
Бърза поръчка
Добави в "Желани"
Добави за сравняване
Описание
Спецификация
2 мегапикселова HD-CVI водоустойчива камера
Day&Night 1/2.7 ” CMOS сензор
25 кад/сек при 1080p, 50кад/сек. при 720p
обектив 3.6mm,
хоризонтален ъгъл на видимост 90°
интелигентно инфрачервено осветление до 30м,
механичен IR филтър
0.03 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
True WDR 120dB
HDCVI и CVBS изход
3D-DNR, AES, AGC, BLC, HLC
предаване по коаксиал 75Ω - 500м
OSD меню
вграден микрофон
за външен монтаж
IP67 oт -30°С до +60°С
12VDC, 4W.
Камери
Тип камера
HD-CVI
Форма на корпуса
Купол
Нощен режим до
30m
Обектив
3.6mm
Резолюция
2MP
Вид монтаж
Външен
Тип захранване
12V