2MP камера Dahua HAC-HDW1200EM-POC-S3A, 3.6mm обектив IR до 50м
Най-нови
Hikvision DS-2CD2047G3-LI2UY, ColorVu камера, IR 40m
(555,17 лв.)
8MP IP Hybrid ColorVu камера Hikvision DS-2CD1383G2-LIUF
(383,49 лв.)
8MP IP Hybrid ColorVu камера Hikvision DS-2CD1083G2-LIUF
Ezviz CS-CB3/SP(2K,4GA) – 3MP соларна 4G камера
DahuaT5A-IL-0280B WiFi камера 5MP
Dahua F5D-IL-0280B WiFi камера 5MP
Захранващ блок 12V, 5A CV-PSU-DC120405B
Dahua H5D-5F двойна WiFi камера 2x5MP с нощно виждане 30м
Hikvision DS-2CD1T47G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Hikvision DS-2CD1347G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Hikvision DS-2CD1147G3H-LIU ColorVu 3.0 4MP външна IP камера
Кликни тук за още снимки
Поръчай по телефона!
Dahua
Код на продукта:
HAC-HDW1200EM-POC-S3A
Наличност:
Изчерпан
Кол-во:
Купи
Бърза поръчка
Добави в "Желани"
Добави за сравняване
Описание
Спецификация
2MP Full HD камера Dahua HD-CVI, 3.6mm обектив, нощен режим до 50м HAC-HDW1200EМ-POC-S3A
2 мегапикселова PoC (захранване по коаксиален кабел до 800метра) водоустойчива камера
превключване: HDCVI или аналогов режим
Day&Night 1/2.7” CMOS сензор
25 кад/сек некомпресиран сигнал
обектив 3.6мм, хоризонтален ъгъл на видимост 89.9°
интелигентно инфрачервено осветление до 50м
механичен IR филтър
0.02 Lux в цветен режим, 0 Lux (IR on)
2D-DNR, HLC, BLC, DWDR, AES, AGC, AWB, OSD меню
превключваем изход
за външен монтаж
IP67
oт -40°С до +60°С
PoC
12VDC, 4.2W
Камери
PoC - захранване по коаксиал
Да
Тип камера
HD-CVI
Форма на корпуса
Купол
Нощен режим до
50m
Обектив
3.6mm
Резолюция
2MP
Вид монтаж
Външен
Тип захранване
12V