Hikvision DS-2CE12KF0T-LFS, 5MP, ColorVu Dual-light камера
Поръчай по телефона!
Код на продукта: DS-2CE12KF0T-LFS
Наличност: В наличност
Кол-во: Купи
  • HD-TVI корпусна камера с вградена хибридна светлина - бяла и/или IR до 40 м (Smart Light)
  • ColorVu технология за цветна картина при пълна тъмнина
  • 5 Мегапиксела (2960x1665@20 кад/сек)
  • 5MP 3К CMOS сензор
  • 0.001 Lux@F1.0 (0 Lux white light on)
  • вграден микрофон с пренос на аудио по коаксиалния кабел
  • фиксиран обектив 3.6 мм (хоризонтален ъгъл 94°)
  • OSD меню с контрол по коаксиалния кабел
  • DWDR; 2D DNR филтър
  • HLC/HLS/Smart IR
  • избираем HD-TVI/AHD/CVI/CVBS режим на работа
  • метален корпус за външен монтаж (IP67) -40~60C
  • 12Vdc/5.2W
  • опция за монт. основа: DS-1280ZJ-XS
Камери
Тип камераTurbo HD (HD-TVI)
Форма на корпусаБулет
Нощен режим до40m
Обектив3.6mm
Резолюция5MP
Вид монтажВъншен
Тип захранване12V